Home › Collecties › EPS Dunne Wand

EPS Dunne Wand

EPS dunne wand dozen (ook bekend als EPS dozen 20-30mm of lichtgewicht piepschuim dozen) voor reguliere dagleveringen — efficient in transport en opslag, uit eigen productie sinds 1972.

Sinds 1972

Productie in Nederland

Vóór 14:00 verzonden

Uit eigen voorraad

Maatwerk + advies

Reactie binnen 1 dag

Direct uit voorraad

23 producten direct leverbaar.

Voor food en farma

Voldoet aan EU-richtlijnen voedselveiligheid.

Op factuur bestellen

Zakelijke klanten: 30 dagen termijn, aanvragen per e-mail.

23 producten
EPS doos 19 L, 500 x 300 x 210 mm

EPS doos 19 L, 500 x 300 x 210 mm

vanaf €4,27
EPS doos 42 L, 600 x 400 x 270 mm

EPS doos 42 L, 600 x 400 x 270 mm

vanaf €6,25
EPS doos 5 L, 300 x 200 x 155 mm

EPS doos 5 L, 300 x 200 x 155 mm

vanaf €1,76
EPS doos 12 L, 400 x 300 x 155 mm

EPS doos 12 L, 400 x 300 x 155 mm

vanaf €2,40
EPS doos 34 L, 600 x 400 x 205 mm

EPS doos 34 L, 600 x 400 x 205 mm

vanaf €5,44
EPS doos 25 L, 600 x 400 x 155 mm

EPS doos 25 L, 600 x 400 x 155 mm

vanaf €5,29
EPS doos 7 L, 400 x 300 x 110 mm

EPS doos 7 L, 400 x 300 x 110 mm

vanaf €2,10
EPS doos 18 L, 475x300x210 mm - 1 pallet (90 stuks)

EPS doos 18 L, 475x300x210 mm - 1 pallet (90 stuks)

€3,65 per stuk €328,18 per pallet (90 stuks)
EPS doos 31 L, 600x400x208 mm (60x op Pallet)

EPS doos 31 L, 600x400x208 mm (60x op Pallet)

€5,66 per stuk €339,65 per pallet (60 stuks)
EPS doos 28 L, 550x380x230 mm - 1 pallet (60 stuks)

EPS doos 28 L, 550x380x230 mm - 1 pallet (60 stuks)

€8,31 per stuk €498,32 per pallet (60 stuks)
EPS doos 14 L, 400x300x171 mm - 1 pallet (140 stuks)

EPS doos 14 L, 400x300x171 mm - 1 pallet (140 stuks)

€2,90 per stuk €406,38 per pallet (140 stuks)
EPS doos 8 L, 400x300x104 mm - 1 pallet (240 stuks)

EPS doos 8 L, 400x300x104 mm - 1 pallet (240 stuks)

€2,17 per stuk €520,63 per pallet (240 stuks)
EPS doos 16 L, 600x400x122 mm - 1 pallet (80 stuks)

EPS doos 16 L, 600x400x122 mm - 1 pallet (80 stuks)

€4,76 per stuk €380,97 per pallet (80 stuks)
EPS doos 9 L, 400x300x127 mm – 1 pallet (180 stuks)

EPS doos 9 L, 400x300x127 mm – 1 pallet (180 stuks)

€2,33 per stuk €420,22 per pallet (180 stuks)
EPS doos 34 L, 600 x 400 x 205 mm (60x op Pallet)

EPS doos 34 L, 600 x 400 x 205 mm (60x op Pallet)

€326,63
EPS doos 29 L, 690x360x188 mm - 1 pallet (60 stuks)

EPS doos 29 L, 690x360x188 mm - 1 pallet (60 stuks)

€5,32 per stuk €319,20 per pallet (60 stuks)
EPS doos 28 L, 595x400x173 mm - 1 pallet (60 stuks)

EPS doos 28 L, 595x400x173 mm - 1 pallet (60 stuks)

€5,25 per stuk €314,86 per pallet (60 stuks)
EPS doos 22 L, 600x400x146 mm - 1 pallet (80 stuks)

EPS doos 22 L, 600x400x146 mm - 1 pallet (80 stuks)

€5,22 per stuk €417,33 per pallet (80 stuks)
EPS doos 20 L, 500x400x160 mm - 1 pallet (90 stuks)

EPS doos 20 L, 500x400x160 mm - 1 pallet (90 stuks)

€4,21 per stuk €379,32 per pallet (90 stuks)
EPS doos 12 L, 475x300x145 mm - 1 pallet (140 stuks)

EPS doos 12 L, 475x300x145 mm - 1 pallet (140 stuks)

€3,11 per stuk €435,31 per pallet (140 stuks)
EPS doos 5 L, 620x230x72 mm - 1 pallet (300 stuks)

EPS doos 5 L, 620x230x72 mm - 1 pallet (300 stuks)

€3,21 per stuk €963,79 per pallet (300 stuks)
EPS doos 22 L, zonder lekgaten, 600 x 400 x 185 mm - 1 pallet (60 stuks)

EPS doos 22 L, zonder lekgaten, 600 x 400 x 185 mm - 1 pallet (60 stuks)

€4,44 per stuk €266,51 per pallet (60 stuks)
EPS doos 12 L, 400 x 300 x 151 mm (168 stuks)

EPS doos 12 L, 400 x 300 x 151 mm (168 stuks)

€2,52 per stuk €423,45 per pallet (168 stuks)

EPS Dunne Wand — kostenvoordelig voor kortere transporten

EPS dozen met dunne wand (typisch 20-30mm) zijn de kostenvoordeligste keuze voor kortere transporten, e-commerce vers-zendingen en zendingen waar geen extreme isolatie nodig is. Lichter, goedkoper en met dezelfde basis-isolatieprestatie als dikkere varianten over korte duur.

Wanneer dunne wand?

Voor next-day delivery binnen Nederland of de Benelux, kleinere maaltijdboxen, korte vis-zendingen, en bij minder strikt temperatuurbereik. Combineer met voldoende gelpacks of icepacks.

Veelgestelde vragen

Hoe lang houdt dunne wand op temperatuur?
Typisch 12-24 uur met voldoende gelpacks. Voor langere transporten dikke wand variant gebruiken.
Hoeveel kost het verschil?
Dunne wand 20-30% goedkoper dan dikke wand. Bij grote afnames in oplopende staffelprijzen significant kostenverschil.
Met lekgaten?
Beschikbaar in beide varianten — met lekgaten voor vis, zonder voor vlees/farma.

Vragen of maatwerk nodig?

Bel onze adviseurs of vraag een offerte aan. Persoonlijk advies binnen 1 werkdag, geen verplichtingen.

Voor 14:00 = vandaagSnelle levering uit voorraad
Veilig verpaktGecontroleerde kwaliteit
Advies nodig?+31 (0) 255 234 200
Op factuurVoor zakelijke klanten

Niet zeker welke verpakking u nodig heeft?

Onze koopgids of een gesprek met onze adviseurs helpt u snel verder.